Jak dbać o cerę, aby zawsze wyglądała zdrowo, pięknie i promiennie?

Bez wątpienia każda kobieta marzy o tym, aby pięknie wyglądać pod każdym możliwym względem. Dotyczy to nie tylko naszego stroju, choć i tak poświęcamy bardzo dużo czasu, aby wybrać odpowiedni model dla siebie, czyli taki, który zamaskuje nasze niedoskonałości i wyeksponuje atuty – dla kobiet kluczowy jest wygląd całego ciała, a w szczególności twarzy. Read more „Jak dbać o cerę, aby zawsze wyglądała zdrowo, pięknie i promiennie?”

Czy jest to możliwe, aby mieć nowe zęby w jeden dzień?

Dla większości z nas zdrowe i piękne zęby są oczywistym faktem, którego nawet na co dzień nie doceniamy. Niestety czasem zdarza się, że są one osłabione przez co nadmiernie wypadają i powstają nieestetyczne ubytki. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie docenić, co to znaczy móc spokojnie zjeść ulubione potrawy czy też uśmiechnąć się w towarzystwie. Read more „Czy jest to możliwe, aby mieć nowe zęby w jeden dzień?”

Jak zacząć biegać dla zdrowia i urody?

W dzisiejszych czasach sporo osób przywiązuje dużą wagę do aktywności. Chcemy zdrowo się odżywiać i uprawiać jakiś rodzaj gimnastyki. Każdy ma inne upodobania i co innego sprawia mu przyjemność.Sporo osób przekonało się jednak, że świetne efekty przynosi bieganie. oczywiście jest w tym sporo racji. Warto biegać regularnie i sprawić, aby było to częścią naszego życia. To bardzo dobra metoda na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz kształtowanie sylwetki. Ciało będzie jędrne, a kondycja na wysokim poziomie. Read more „Jak zacząć biegać dla zdrowia i urody?”

Jak dobrze ubrać się do pracy?

Niekiedy po prostu lubimy nosić się elegancko i garnitur zakładamy znacznie częściej niż tylko na imprezy okolicznościowe. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy zakładanie garnituru jest dla nas obowiązkowe, gdyż tego wymaga od nas charakter wykonywanej przez nas pracy. W takim przypadku warto poświęcić kilka chwil na przeglądnięcie dostępnych wersji garniturów, aby potem udając się na zakupy i przymiarkę wiedzieć, co się nam podoba i co jest w naszym guście. Read more „Jak dobrze ubrać się do pracy?”

Na co się zdecydować- typowy szalik czy może męski komin?

Także i panowie mają pewną możliwość wyboru jeśli chodzi o ciepłe dodatki na przejściowe pory roku. O ile wielu panów jest przyzwyczajonych do tradycyjnych szalików, o tyle komin męski może być dla nich pewną nowością. Warto jednak zauważyć, że znacznie łatwiej są się go ubiera, a i noszenie go jest znacznie wygodniejsze, gdyż się nie plącze i nie rozwiązuje. Prościej jest go utrzymać na miejscu, a przy tym może wyglądać równie interesująco, co klasyczny szalik. Read more „Na co się zdecydować- typowy szalik czy może męski komin?”

Jak dbamy o naszą urodę?

Agnieszka (53 lata): w moim wieku dbanie o urodę to w dużej mierze walka ze zmarszczkami. Jestem przeciwniczką operacji plastycznych i wszelkiego rodzaju metod, które naciągają w nienaturalny sposób skórę. Według mnie ważne jest stosowanie dobrych kremów przeciwzmarszczkowych, nie wychodzenie za wiele na słońce, bo opalona skóra szybciej się starzeje oraz zaakceptowanie siebie. Walczę ze zmarszczkami, ale to nie znaczy, że zrobię wszystko, aby się ich pozbyć. Mam już swoje lata i pewnych rzeczy nie uda mi się już zmienić. Read more „Jak dbamy o naszą urodę?”

Na czym polega mezoterapia skóry głowy?

Mezoterapia w ogólnym ujęciu jest zabiegiem leczniczym, który skutecznie poprawia kondycję skóry głowy i przyśpiesza proces jej regeneracji. Ta metoda jest przede wszystkim ceniona za efektywne przeciwdziałanie procesowi starzenia się skóry, wspomaganie redukcji cellulitu i rozstępów oraz zanikanie blizn potrądzikowych. Bardzo często mezoterapię stosuje się także w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów – okazuje się, że jest skuteczna nawet u osób, u których zawiodły inne metody. Na czym dokładnie polega ten zabieg? Read more „Na czym polega mezoterapia skóry głowy?”

Dzbanki filtrujące – czy warto inwestować w filtrowanie wody?

Szeroko pojęta filtracja ma zastosowanie w wielu miejscach każdego domu – od okapów, przez pralki aż po urządzenia AGD. Przez ostatnie lata coraz większą popularność zdobywają wszelkie naczynia (dzbanki, butelki etc.), w których montuje się filtr uzdatniający wodę. Woda przecież to podstawa funkcjonowania człowieka i coraz częściej pada pytanie: czy filtrowanie jest w ogóle potrzebne? Filtry mają w założeniu usuwać toksyny, metale ciężkie czy cząstki stałe, pochodzące z wodociągów. Read more „Dzbanki filtrujące – czy warto inwestować w filtrowanie wody?”