Czy jest to możliwe, aby mieć nowe zęby w jeden dzień?

Dla większości z nas zdrowe i piękne zęby są oczywistym faktem, którego nawet na co dzień nie doceniamy. Niestety czasem zdarza się, że są one osłabione przez co nadmiernie wypadają i powstają nieestetyczne ubytki. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie docenić, co to znaczy móc spokojnie zjeść ulubione potrawy czy też uśmiechnąć się w towarzystwie.

Na szczęście obecna implantologia jest bardzo zaawansowana, co daje wszystkim szansę na zdrowe i piękne uzębienie. Czy jednak jest to możliwe, aby uzyskać nowe zęby w jeden dzień? Takich wyzwań podejmują się przede wszystkim eksperci z kliniki Estedentica, której siedzibą jest Warszawa. Na czym dokładnie polega takie rozwiązanie?

Nowe zęby w jeden dzień jako spełnienie marzeń

Kiedyś implantologia była bardzo kosztowna, nieefektywna i momentami bolesna, a wykonanie jakiegokolwiek zabiegu wiązało się z długotrwałymi przygotowaniami, przymiarkami i wszczepianiu implantów fazami. Dzięki rozwojowi zaawansowanych technologii i dobrej kadrze specjalistów, obecnie wszystko wygląda zupełnie inaczej. Implanty utrzymują się nawet na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, ich wszczepienie jest bezbolesne, a w dodatku przygotowania do zabiegu są znacznie krótsze. Nowoczesne implanty zębowe gwarantują również dużo większy komfort w trakcie spożywania posiłków.

Klinika Estedentica, której siedzibą jest Warszawa słynie nie tylko z wysokiej jakości implantów czy świetnej opieki nad pacjentami – oferuje ona również niezwykle innowacyjną usługę. Są to nowe zęby w jeden dzień. Polega ona na tym, że od pacjenta w czasie konsultacji pobierane są wszelkiego rodzaju próbki, wymiary oraz specyfikacja całego uzębienia. Następnie eksperci przygotowują specjalne zestawy – mostki, na których znajduje się kilka implantów. Są one wszczepiane razem, przez co zabieg jest dużo krótszy.

Tak więc dzięki specjalistom z kliniki Estedentica w Warszawie możliwe jest to, aby otrzymać nowe zęby w jeden dzień. Jeśli posiadasz kilka ubytków zębowych, jest to najlepsze rozwiązanie, na które możesz się zdecydować.